czwartek, 26 lutego 2015

Rozdział 8 Księga III

Zapraszam do czytania :*
I takie pytanie... Co wy na to, abym dodawała krótki cytat, zdanie, które nawiązywało by do rozdziału?
Pozdrawiam
Seo <3
LEA

 To miasto tak naprawdę ożywało w nocy. Coś jak wampiry - mityczne stworzenia, które spały w dzień, lecz, gdy tylko słońce zaszło, pod osłoną nocy wyruszały na łowy. Te nadprzyrodzona stworzenia bardzo przypominały mi naszą rodzinę, Rivelash. Ich potomkowie dziedziczyli niezwykle cenną umiejętność, a mianowicie ich krew posiadała właściwości lecznicze. Choć nieliczni korzystali z tego, zachowywali się tak, jak ten ziemski osobnik, zwany też krwiopijcem. Kły wysuwały nam się podczas walki i byliśmy obdarzeni niezwykłą siłą, chociaż nie cierpieliśmy na światłowstręt, czy też słońce nie wypalało nam dziury w ścianie. Ale czy te ich legendy były prawdziwe? Oczywiście, że tak. Wampiry i wilkołaki, jakby nie patrząc są mieszanką cerisowiańczyków. Zastanawiał mnie jednak fakt, jakim cudem przedostały się do nich strzępki naszej rasy. To była tajemnica, a jej członkowie poświęcili by własne życie, żeby tylko ją dochować. Więc, jak?
 Ruszyliśmy do budynku, przed którym roiło się masa ludzi, ustawionych spokojnie w jednym rządku. Powoli kolejka powoli przesuwała się do przodu, jednak nim ostatnia osoba weszłaby do budynku minęło by bardzo dużo czasu. Spochmurniałam, gdy uświadomiłam sobie ile czasu musimy zmarnować, zanim dostaniemy się na ten koncert.
 Jednak zanim zdążyłam ustawić się za ostatnią osobą, Cameron chwycił mnie za łokieć i poprowadził prosto do wejścia. Szepnął coś na ucho mięśniakowi stojącemu przed budynkiem, który bez żadnego mruknięcia wpuścił nad do środka. W przeciwieństwie do innych gości, który nie mieli żadnego problemu, aby wyrazić swoje niezadowolenie. Chłopak jedynie mocniej ścisnął moją rękę.
 Gdy tylko minęliśmy próg, miałam wrażenie, że pochłonęły nas ciemność.
 Musiałam całkowicie mu zaufać, gdyż to on kierował moim ciałem. Gdy tylko się uspokoiłam, pierwsze dźwięki muzyki dotarły do moich uszów. Delikatna symfonia, która gwałtownie zmieniła się w tak zwany... metal. Czy jak oni to nazywali.
 Minęliśmy kilkanaście schodów, które prowadziły nas do piwnicy. Zbliżaliśmy się do sali, w której gościło zapewne dziesiątki osób. Przez chwilę poczułam, jakby coś miało się stać. Miałam wrażenie, że zaraz coś wyskoczy na nas, a ja nie potrafiłabym tego powstrzymać. To coś z lasu przybyło tu za nami.
 – Wszystko w porządku? – zapytał zatroskany chłopak, jakby wyczuł moje przerażenie.
 – Daleko jeszcze?
 – Nie – pokręcił głową. – Jesteśmy na miejscu. – Pchnął wolną dłonią drzwi, które otworzyły przed nami przejście do zupełnie innego świata, niż byłam przyzwyczajona.

CAMERON

 Obejrzałem się przez ramię, aby zobaczyć jej wyraz twarzy, gdy ukażę jej kolejny element świata, od którego była dotychczas odizolowana. Z jednej strony to chyba dobrze, szczególnie, gdy patrzyło się na dzisiejszą młodzież, która wpadła w komputerowo-telefoniczny trans. A Lea nie dawała sobie w kaszę dmuchać. Z niemal stoickim spokojem przyjmowała na swoje barki nowe doświadczenia. Przyznam, że nieźle się uśmiałem ucząc ją korzystać z gadającej deski - jak mawiała na telefon. No i zawsze robiła słodkie miny, próbując moich kuchennych wymysłów. Szczególnie zachwycała się truskawkowym musem, lub eklerkami z bitą śmietaną, które czasami kupowałem w cukierni, znajdującej się niedaleko mojego mieszkania.
 Wkroczyliśmy do środka, a ja przymknąłem na chwilę powieki, aby zaciągnąć się tym znajomym zapachem.
 Po raz kolejny wyczułem mieszankę alkoholi, która wraz z dymem papierosów tworzyła mieszankę wybuchową. Otworzyłem powieki, a moje spojrzenie od razu pochwyciło przyjaciela, który oczywiście stał na scenie. Uniosłem rękę, aby mógł mnie zobaczyć. Uśmiechnął się, po czym wrócił do grania, a ja nie mogłem się powstrzymać od spojrzenia na Leę. Roześmiałem się, gdy dostrzegłem jej zniesmaczoną minę, gdy minęła nas bardzo skąpo ubrana kelnerka, posyłając mi oczko. Kristen jak zwykle podrywała kelnerów swoim ubiorem i zabójczym uśmiechem. Była piękna i młoda. I wiedziała, jak użyć to przeciwko samcom.
 – I jak ci się tu podoba? – zwróciłem się do swojej towarzyszki, której strach omal mnie nie udusił.
 Objąłem ją w pasie, aby dodać jej trochę otuchy. Fakt, ten club był przez niektórych spostrzegany jako zbiorowisko dziwek i dilerów. I mieli całkowitą rację. Club podzielony był na kilka sektorów. Na górze w sekcji VIP-ów można było się nieźle zabawić, z prostytutkami, a jedno słowo do odpowiedniej osoby gwarantowało ci zajebistą rozrywkę na noc, w postaci białego proszku czy też innych narkotyków. Od wyboru do koloru.
 Jednak nie przyprowadziłem tu Lei dla tych zabawek. Chciałem żeby dobrze się pobawiła w moim towarzystwie i odgoniła kłębiących się myśli, które ją dołowały. A ja nie lubiłem, gdy coś ją trapiło.
 – Jest... dobrze – odparła ochrypłym głosem.
 Odchyliłem głowę i wybuchłem śmiechem.
 – Przestać! Tu jest okropnie!
 – Więc co my tu robimy? – Czułem, jak jej ciało napina się przy każdym moim ruchu. Nie była przyzwyczajona do kontaktu z płcią przeciwną. Szczególnie tak bliskiego.
 Pociągnąłem ją w stronę baru.
 – Po przeprowadzce całkowicie oddałem się wolności. No wiesz – wzruszyłem ramionami. – Znienawidziłem ojca za wszystko. Za to, że próbował kontrolować moje życie i nawet postanowił wybierać mi dziewczyny, z którymi mogłem się spotykać. Chciałem mu zrobić na złość, więc zacząłem ostro... imprezować – odkaszlnąłem. – Cześć, Mary – uśmiechnąłem się do barmanki.
 – Niech mnie diabli! – zaśmiała się. – Ej, dziewczyny! Zgadnijcie kogo tu przywiało.
 Z kuchni wyłoniła się blond włosa kobieta, nieco starsza od barmanki.
 – Niebo nie jest tak niebieskie, jak ci się wydawało? – uśmiechnęła się do mnie.
 – Wręcz przeciwnie – uśmiechnąłem się błyskając zębami. – Mary, poproszę to co zwykle, tylko podwójnie i dwie cole – ścisnąłem dłoń Lei. – Jakby co, to wiecie gdzie mnie znaleźć – rzuciłem i udałem się w stronę prywatnej loży zespołu.
 Minęliśmy kilkanaście stolików, przy których dostrzegłem dawnych znajomych lub też wrogów. W ich obecności poczułem się mniej pewnie, zwłaszcza, gdy mogliby skrzywdzić Leę. Dlatego też omal nie zabiłem wzrokiem ochroniarza, Steva, który miał zapewnić mi bezpieczeństwo tej nocy. Albo innym, gdyż na polecenie mojego przyjaciela miał mniej pilnować, abym nie wdał się w żadną bójkę.
 Zajęliśmy miejsce na kanapie, przypominającej półkole, która znajdowała się przy samym rogu budynku, jednak mieliśmy idealny widok na scenę.
 – Tu nie jest tak, jak myślisz – kontynuowałem wcześniej rozpoczęty wątek. – Może i wyda ci się to obleśne miejsce, ale prawda jest taka, że jesteśmy tylko ludźmi i żyjemy tak, jak nas życie ukształtowało. – Wiedziałem, że moja odpowiedź niewiele jej wyjaśnia, lecz nie chciałem się bardziej zagłębiać. Istniały sprawy, o których nie chciałem jej mówić. – Każdy ma swoją historię. Spędziłem tu dużo czasu i choć się nie znaliśmy, potraktowali mnie, jak starego członka rodziny. Przyjęli pod swoje skrzydła i postawili na nogach... – Nie wiedziałem dlaczego jej to powiedziałem. Czułem jedynie mocną potrzebę podzielenia się z nią swoją historią, jednak w ostatniej chwili się powstrzymałem.
 – Mogę cię przeprosić na chwilę? – Zachowałem się, jak ostatni dupek, zostawiając ją, lecz musiałem porozmawiać z przyjacielem, a za kilka minut mieli przerwę.
 Wstałem i udałem się w stronę sceny, zostawiając ją samą. Wiem. Głupek to mało powiedziane.

LEA

 Nie odezwałam się ani słowem do niego. Czułam, że potrzebował chwili samotności dla siebie. Lecz nie chciałam, aby zostawiał mnie samej w tym obcym i nieprzyjemnym miejscu. Lęk był nierozłącznym towarzyszem, który czasami przytłaczał mnie swoją obecnością.
 Wsadziłam rękę do torby, aby odnaleźć swój sztylet. Czując zimno broni, uspokoiłam się. Nie byłam przecież taka bezbronna. A siła nie była głównym czynnikiem do wygrania walki. Liczyły się umiejętności i spryt. Nie byłam jakoś niesamowicie umięśniona czy silna, dlatego też zawzięcie pogłębiałam swoją moc w rozmaitych technikach walk. I choć nigdy nie zabiłam żadnej istoty, to potrafiłam to zrobić bez większego wysiłku.
 – Nie pasujecie do siebie – usłyszałam kobiecy głos przed sobą.
 Uniosłam głowę, aby spojrzeć na kelnerkę, którą dostrzegłam zaraz po wejściu. Miała nieprzyjemny wyraz twarzy.
 – Słucham? – uniosłam brew.
 – Ty i Cami – wycedziła. – Widziałam mnóstwo takich, jak ty i żadna nie pasowała do niego.
 – Nic o mnie nie wiesz, więc radzę ci zamknąć buźkę i po prostu stąd odejść.
 Dziewczyna wybuchła śmiechem.
 – W przeciwieństwie do tamtych suk umiesz się odezwać. Jego ojciec często tu przychodził i przyprowadzał różne dziwki podobne do ciebie, żeby mógł się z jakąś splątać, ale to nie bajka dla Cama. On nie jest z taki.
 Kelnera postawiła ostatni napój na stole, po czym po raz kolejny zmierzyła mnie nienawistnym wzrokiem. Miałam tego serdecznie dość, że ludzie tak mnie traktują. Chciałam zasłużyć sobie na ich szacunek, nawet gdybym miała wymusić go strachem.
 Tak, właśnie. Nie chciałam być już tą słabą Leą, nad którą wiecznie trzeba się litować. Byłam silna, sprytna i potrafiłam sama zadbać o siebie.
 Wstałam, po czym nachyliłam się nad stołem, opierając o niego dłonie. Mój wzrok przepełniony był nienawiścią.
 – Nie jestem żadną kurwą, ani nic z tych rzeczy – warknęłam, czując jak kły wydłużają mi się. – I nigdy nie będziemy razem, gdyż ja jestem już z kimś innym splątana. 
 Słodka woń jeszcze mocniej wypełniła moje nozdrza.
 – A skoro i tak jesteś mieszańcem, to powinnaś bez problemu wyczuć swoich z daleka – w końcu przyłożyła dłoń do ust, powstrzymując krzyk przerażenia, jaki chciał wydobyć się z jej gardła. Poczułam przyjemną satysfakcję w środku.
 – Nie jesteś wilkiem – udało jej się wydusić tych parę słów. Była twardą suką.
 – A ty jesteś głupsza niż myślałam – opadłam z powrotem na kanapę. – Nie zgłoszę Gabrielowi twojej niesubordynacji, gdyż wolę sama załatwiać swoje problemy, a jeszcze trochę i staniesz się jednym z nich.
Kobieta uniosła głowę, spoglądając na coś, co prawdopodobnie znajdowało się nade mną. Jej wyraz twarzy diametralnie się zmienił. Zamiast pałać do mnie nienawiścią i wrogością, wyczułam delikatny zapach strachu, który próbowała ukryć. Dzięki temu poczułam się silniej i pewniej.
 Kelnerka obróciła się na pięcie i po prostu wymaszerowała w stronę baru.

CAMERON

 Biały proszek strasznie ciążył mi w kieszeni. Był moją kulą u nogi, przez którą nie potrafiłem swobodnie się poruszać. Cały czas miałem wrażenie, że wypali mi dziurę w kończynie, jeśli szybko się go nie pozbędę.
 Kiwnąłem głową w stronę ochroniarza, który wpuścił mnie za scenę, akurat w momencie, w którym zespół z niej schodził.
 – Rhen! – wrzasnąłem, zwracając na siebie uwagę przyjaciela. Gdy ten odwrócił w moją stronę głowę, na jego twarzy zagościł szeroki uśmiech. Podał swój instrument jakiemuś chłopaczkowi i podbiegł w moją stronę. 
 – Ty skurwysynie – zaśmiał się, a następnie wymieniliśmy uściski, jednak wolną ręką przywalił w mój bark.
 Z trudem powstrzymałem się przed syknięciem z bólu. Nie chciałem dać mu tej satysfakcji, że jego uderzenie mnie zabolało. 
 – I mówisz tak do osoby, która załatwiła ci lekarstwo? – Wyciągnąłem z kieszeni saszetkę z białym proszkiem, machając nią przed jego twarzą. 
 – Stary, ratujesz mi życie – powiedział z wyraźną ulgą w głosie. 
 Wepchnąłem mu saszetkę w kieszeń.
 – Ostatni raz – zagroziłem. – Na samą myśl o tym cholerstwie chce mi się rzygać, a ty powinieneś być przygotowany na takie sytuacje – westchnąłem sfrustrowany. – Co by się stało, gdybym nie zdążył na czas? Pomyślałeś o konsekwencjach?
 Dostrzegłem, że na twarzy przyjaciela gości smutek. Dopiero teraz zrozumiałem, że to nie była jego wina, że zabrakło mu lekarstwa. 
 – Która? – syknąłem z wściekłości. 
 Rhen wbił wzrok w podłogę, a następnie zaczął rysować nogą różne wzory na podłodze. 
 – Żadna – wyznał. – Mój... ojciec. Odwiedził mnie w zeszłym tygodniu i zabrał cały towar. Wytrzymałem bez tego niemal cały tydzień, ale powili czułem, jak w środku wszystko wrze. Mogłem czekać spokojnie, aż sam wybuchnę. To chyba chciał osiągnąć mój ojciec. 
 – A to skurwiel – mruknąłem pod nosem. 
 – Nie inaczej – Rhen uśmiechnął się. – Dobra, ja idę wziąć to świństwo i później do was dołączę. – Otworzyłem usta, żeby coś powiedzieć, jednak chłopak mnie wyprzedził. – Przyjęliśmy nowego basistę i chłopaki chcą go sprawdzić czy nada się on do zespołu. Dlatego też ja mam dzisiaj wolne – błysnął zębami i zniknął w jednym z pomieszczeniu dla zespołów.
 Pokręciłem głową z niedowierzaniem. Nie byłem szczęśliwy, że grał w jakimś zespole. Szczególnie, gdy miał... problemy z sobą. Ja sam nie należałem do najświętszych, jednak wolałem siedzieć w cieniu. Dla mojego, jak i jego dobra. 
 Odwróciłem się i dostrzegłem Mary idącą w moim kierunku. Oczywiście idąc, kręciła kusząco biodrami. Uśmiechnąłem się, a następnie wsadziłem ręce do kieszeni. 
 – Nie uda ci się to – powiedziałem. 
 – Zawsze można spróbować – wzruszyła ramionami. – Mam nadzieję, że nie jestem zbyt nieatrakcyjna, dla waszej wysokości – ukłoniła się. 
 – Jako twój pan i władca każę ci przynieść strawę, dziewko – zaśmiałem się. 
 – Już wszystko na ciebie czeka, panie – dała mi kuksańca w bok, a ja bez żadnych skrupułów klepnąłem ją w tyłek. Zapiszczała zaskoczona. 
 – Nie podoba mi się ona – powiedziała już poważnym głosem. Wszelka wesołość uciekła z jej ciała.
 – A to już nie moja wina – warknąłem. – Ona mnie potrzebuje, a ja ją. 
 Ruszyłem w kierunku naszego stoliku, jednak Mary złapała mnie za dłoń. 
 – I myślisz, że nadal będzie cię chciałam, gdy pozna całą prawdę o tobie? Wątpię – warknęła. – Widać, że jest krucha, jak porcelana. To nie jest jej świat i nigdy nie będzie do niej należeć. 
 Wyrwałem rękę z jej uścisku. W środku wrzałem ze wściekłości. 
 – Masz rację – przyznałem ze stoickim spokojem. – To nie jest miejsce dla niej. Ani też dla mnie. Chciałem jej pokazać, że chociaż wszyscy się różnimy, to potrafimy złączyć się w jedność. 
 Kelnerka westchnęła. Wiedziałem co zaraz powie. Umiała odpowiednio dobrać słowa, żeby tylko mnie, jak najmocniej zranić. 
 – Dwa światy, Cami – szepnęła. – Pochodzicie z dwóch różnych światów, więc nigdy nie będziecie mogli być razem. Już straciłeś swoją szansę, Cami. Przykro mi. 
 Czy mi współczuła? Oczywiście, że nie. Mary była mi bardzo bliska. Uratowała mnie przed załamaniem się. Nie pozwoliła mi spaść na dno, i byłem jej bardzo wdzięczny. Jednak nie potrafiła zrozumieć odrzucenia. Gdy coś szło nie po jej myśli, tworzyła mur wokół siebie, którym atakowała wszystkich dookoła. Nie oszczędzając nikogo. 
  Wróciłem do naszego stoliku i przyjrzałem się Lei. Dopiero teraz zauważyłem, że jest dziwnie milcząca. Nie powiem, że wcześniej zwróciłem na to jakąś uwagę. Byłem po prostu zbyt podjarany skołowaniem lekarstwa dla Rhena, no i przejąłem się też spotkaniem z nią. A gdy przyszło co do czego, dałem ciała. Na całego. 
 – Wszystko w porządku? – zmarszczyłem brwi ponownie przyglądając się jej. Coś ją trapiło. – Heej – złapałem ją za rękę. – Możesz mi powiedzieć co się stało?
 Dziewczyna spojrzała na mnie, jakby dopiero teraz zauważyła moją obecność. Pierwszy raz dostrzegłem pustkę w jej spojrzeniu. Nie przypominała już tej radosnej, słodkiej Lei, tylko kogoś, kto został obezwładniony obojętnością. Nie obchodziło ją czy jesteśmy tu sami, czy otoczeni tłumem ludzi. Czy siedzimy w domu, albo płyniemy statkiem. Czy żyjemy, czy też jesteśmy martwi. Jej świat przybrał czarno-białą barwę. 
 – Chyba powinnam iść – wyjąkała. 
 Lea wstała, chwytając swoją torbę i już miała zrobić pierwszy krok w stronę wyjścia, gdy uniemożliwiłem jej jakąkolwiek ucieczkę. 
 – Nie pozwolę ci odejść – powiedziałem śmiertelnie poważnie. – A jeśli nie chcesz wracać do domu, to chętnie zabiorę cię do siebie. – Poczułem, jak jej ciało drgnęło. – Mogę nawet cię zostawić samą w mieszkaniu, a sam przekimam się gdzieś indziej. Rhen na pewno nie wróci dzisiaj do domu – kiwnąłem głową w jego stronę. Mój przyjaciel stał pod ścianą, kręcąc z jakąś cycatą blondynką, co oznaczało, że na pewno nie zamierza wracać dzisiaj do domu. 
 – Muszę wrócić do domu – odparła w końcu, jednak bez problemu dostrzegłem smutek w jej głosie. – Dziękuje za propozycje, ale znamy się dopiero od kilku tygodni... 
 – Lea – warknąłem. – Moglibyśmy się nawet poznać przed kilkoma minutami, a i tak bym ci zaoferował pomoc. – Położyłem dłoń na skórzanym oparciu. – A teraz usiądziesz, zjesz ze mną i posłuchamy trochę chłopaków – zarekomendowałem. – Później pójdziemy do mnie, albo jeśli będziesz chciała odwiozę cię do domu. 
 – Mi pasuje – w końcu na jej twarzy zagościł uśmiech, Choć delikatny i jakby niepewny, jednak to był zapewne pierwszy krok do przełamania lodów. – Ale najpierw muszę iść do toalety. – Zaczęła się rozglądać wokół, a ja wskazałem jej dłonią drzwi. 
 – Ale zostaw torebkę. – Tak dla pewności, że nie uciekniesz. 
 – Tak jest, psze pana! 


LEA

 Nie powiem, że podobało mi się to miejsce. Ale to tylko dlatego, że nigdy nie przebywałam w takich clubach. Zresztą, nigdy przecież nie opuszczałam terenu naszego królestwa, gdzie impreza kojarzona była z balem maskowym, lub Świętem Róży. Dla wojowników zabawa kojarzyła się z turniejem rycerskim, albo zwiadami. Mój dzień w Cerisie składał się głównie z pracy. Przecież trwała wojna, więc nie mieliśmy tyle czasu na swoje zajęcia. 
 Dlatego też oniemiałam, gdy weszliśmy do tego lokalu. Nie powiem, że był jakoś pięknie ustrojony, tylko po prostu akcesoria nie należały do najmłodszych. Jednak gdy usiadłam w boksie, a Cameron na chwilę zniknął, nie czułam się jakoś tragicznie. Wiadomo, że musiałam się powoli do tego wszystkiego przyzwyczaić. Wciąż walczyłam z odruchem walki, który włączał się za każdym razem, gdy coś nieznajomego trafiało przed moje oczy, ale skutecznie go tłumiłam. Nigdy nie lubiłam walczyć. Chociaż dziś był szczególny dzień, więc chciałam wszystkie swoje emocje wyładować w walce. Gniew był silnym źródłem energii, więc tylko czekałam, aż jakiś demon pojawi się w pobliżu. Musiałam jedynie troszkę bardziej się skupić na ich wykrywaniu, gdyż nie potrafiłam inaczej wyczuwać ich obecność. 
 Gdy weszłam do łazienki, od razu ruszyłam by sprawdzić, czy nikogo nie było w którejś kabinie. Na szczęście byłam sama. 
 Podeszłam do lustra z odrazą patrząc na swoją zmizerniałą twarz. Czułam się, jakbym została zaatakowana przez stado wilkorów, które nie oszczędzały mnie w żadnym wypadku. 
 – Przepraszam – usłyszałam za sobą cichy głos anielicy. 
 Przemyłam twarz zimną wodą. Musiałam chociaż trochę się otrząsnąć. Te wszystkie kłamstwa źle na mnie wpływały. Ale przecież jak miałoby być inaczej? 
 – Odejdź – warknęłam. – Nie chcę cię więcej widzieć. 
 Sinee podeszła do mnie, po czym wyciągnęła rękę, chcąc mnie dotknąć. Widząc mój wzrok powstrzymała się od tego. 
 – Wiesz, że nie mogę...
 – Nie interesuje mnie to – przerwałam jej. – Nie chcę cię więcej widzieć – wyrzuciłam mokry papier do kubła. – Dlatego cię do mnie przydzielono, prawda? Bo jestem pieprzonym wygnańcem! Bo powinnam odejść stąd i nigdy nie wrócić. Tak? Po to właśnie zostałaś mi przydzielona, żeby dopilnować, abym nigdy więcej tu nie wróciła? Świetnie! Bądź pewna, że jeszcze tej nocy odejdę. 
 Ruszyłam w stronę drzwi, jednak anielica stanęła przede mną, nie chcąc mnie przepuścić. Zacisnęłam dłonie w pięści, czując, jak paznokcie wbijają mi się w skórę. Moje nozdrza spowiły słodki zapach krwi, a ciecz bez żadnych skrupułów spłynęła po mojej dłoni, brudząc podłogę. 
 – Proszę cię, Lea, uspokój się i daj mi to wyjaśnić. – Znów jej ręce powędrowały do moich ramion, jakby dotykiem chciała wyssać ze mnie gniew. Ten gest nagle mnie olśnił. 
  – Co znaczył te koszmary? 
 – Te sny... Was, wygnańców, jest zaledwie garstka. Zostaliście połączeni dzięki cienkim sznurku, zwany fazą REN. Śniąc przekazujecie sobie obrazy. Wizje przyszłości, aktualne dzieje czy też wydarzenia z przeszłości. To forma komunikacji między wami. 
 Miałam ochotę usiąść, gdyż gniew opuścił moje ciało, zostawiając pustkę, którą zapełniło zmęczenie. Pragnienie błogiego snu, dzięki którym mogłabym w końcu wypocząć. 
 – Lea, to, że jesteś wygnańcem, nie znaczy, że musisz się też tak zachowywać. Masz w sobie potężną moc, ale tylko ty decydujesz o tym, co z nią zrobisz. 
 – Tylko, że ja czuje się, jak potwór – przyznałam. – Ta złość, wrogość i energia... – złapałam się za głowę, próbując trochę uśmierzyć ból. – To wszystko mnie rozsadza od środka. I jeśli szybko nie dam upust swoim emocjom, to będzie źle. 
 – Tak to właśnie działa – pocieszyła mnie. – Twoje pierwotne instynkty budzą się i chcą opanować ciało. Ale nie musisz się ich słuchać. Możesz powstrzymać to wszystko. 
 Zrobiłam kilka kroków do tyłu. Miałam wrażenie, że moc bijąca od anioła, próbuje mnie spalić. Jej energia jeszcze bardziej wzmacniała mój gniew.
 – Ilu nas jest? – zapytałam, ledwie powstrzymując łzy.
 Anioł przez chwilę zastanawiał się nad moim pytaniem, jakby rozważała, czy wolno jej na nie odpowiedzieć. 
 – Pięciu – odparła w końcu. – Dwóch demonów i dwóch nefilimów.  
 Każdy demon ma swojego anielskiego odpowiednika - Zaświtało mi w myślach. Jednak kierując się tą teorią, mogłam stwierdzić, że nawet w tej naszej hierarchii to występowało. Dwóch demonów kontra dwóch aniołów. I ja po środku. Czego? 
 – W każdej chwili możesz się z nimi skontaktować. Możesz ich wezwać lub porozmawiać. Tylko daj sobie trochę czasu na przystosowanie tej wiedzy... Nie jesteś w tak złym położeniu, jak ci się wydaje. 
 – Ale nie obowiązuje mnie żadne prawo? To w Cerisie, ani to w Patersie? 
 – Nawet, jakbyś poślubiła przyszłego władcę – odparła na moje niewypowiedziane pytanie. 
 Jednak, czy warto poświęcać swoje życie, dla ludzi, którzy okazali się być dla mnie zupełnie obcy? Cerisowiańczycy nie byli moimi ludźmi. Nie byliśmy rodziną. 
 Rodzina to nie tylko więzy krwi. 
 Złapałam za klamkę, lecz zanim ją nacisnęłam, odwróciłam się w stronę anioła. 
  – Dlaczego jestem tym czymś? – Poczułam łzy spływające po moich policzkach, które zaraz wytarłam rękawem. 
 – Przykro mi. – Sinee wbiła wzrok w podłogę. – Czasami gdy chcesz komuś pomóc, nie do końca ci się to udaje. 
 Kolejne pytanie samo przyplątało mi się na język. Chociaż chciałam je wypowiedzieć, przerwało mi pukanie w drzwi. Otworzyłam je i dostrzegłam wściekłego Camerona przed sobą. Zaśmiałam się. 
 – Dziesięć minut! – Zapukał palcem w zegarek na ręce. – Jak długo można korzystać z toalety?!
 – Przykro mi, pięknisiu, ale jestem dziewczyną i potrzebuje więcej czasu niż wy. – Wyminęłam go i ruszyłam w stronę naszego stolika. Cameron jednak miał coś innego w planach. Złapał mnie w pasie i porwał w stronę parkietu. 
 – Jestem głodna! – Zapiszczałam, gdy chwycił moje dłonie w swoje i zaczął obracać mnie w różne strony. Robiłam podwójne piruety, niemal płacząc ze śmiechu. 
 Chłopak okręcił mnie jeszcze raz. Teraz plecami opierałam się o jego pierś, zaś moje ręce był skrzyżowane. Jako wojownik bez problemu mogłam się wydostać, lecz jako cywil czułam się bardzo przyjemnie, będąc w jego objęciach. Oparł policzek na mojej głowie i razem dryfowaliśmy w delikatnym rytmie muzyki, która nie była tak naprawdę cicha. Kilku chłopaków stojąc na scenie waliło w różne instrumenty. Jeden z nich co chwila wykrzykiwał niezrozumiałe dla mnie słowa, które połączone z pozostałymi dźwiękami tworzyło nawet jakąś synchroniczną całość. Podobała mi się ta muzyka. Była dzika i zupełnie inna, niż ta, którą kazano nam słuchać. 
 – Jeden dzień, Lea – usłyszałam szept chłopaka przy uchu. Jego ciepły oddech muskał moją skórę. – Przez jeden wieczór nie myśl o tym kim jesteś. Zapomnij i daj się ponieść emocjom, a obiecuję ci, że nie pożałujesz tego. 
 Zamknęłam oczy. Chciałam oddzielić swój świat ode mnie i zostawić tą, jedną chwilę, która miałaby trwać wiecznie. Chociaż się starałam, wciąż istniały sprawy, o które musiałam mu powiedzieć. Zasługiwał na prawdę. 
 – To może zaczekać – jego szept opanował mój umysł. – Jeśli chcesz mi coś powiedzieć, to możesz zrobić to później. Teraz skup się na mnie. 
 Uwolnił moje ręce, jednak nie na długo. Chwycił mnie w pasie i przyciągnął bliżej siebie. Tańczyliśmy we własnym rytmie, odgradzając się od pozostałych. Cameron osiągnął to co chciał. Zapomniałam o całym świecie. Byliśmy tylko we dwoje.
 Gdy muzyka powoli cichła, chłopak okręcił mnie jeszcze raz, po czym chwycił w pasie i uniósł. Położyłam dłonie na jego ramionach. Cameron jedną ręką złapał mnie za nogę, którą kurczowo chwyciłam się jego ciała, aby nie spaść. 
 Odchyliłam głowę do tyłu, ciesząc się jak dziecko, gdy kręciliśmy się wokół własnej osi. To uczucie było cudowne. Wreszcie wszystko stało się możliwe. Granice światów zostały przesunięte, a wolność ogarnęła moje ciało. Pochłaniałam każdą cząstkę tego stanu. 
 Gdy ciepłe usta chłopaka przylgnęły do mojej szyi, mimowolnie poczułam dreszcze. Ciało samo rwało się do ataku i z trudem powstrzymywałam swój instynkt, oddając się jednocześnie tym doznaniom. Powoli jego wargi pięły się ku górze, a ja zsuwałam się na dół. Gdy stanęłam na własnych nogach spojrzałam w jego oczy. Pomimo tego, że w pomieszczeniu było ciemno, widziałam zieleń jego tęczówek. Szmaragdowe oczy intensywnie wpatrywały się we mnie. 
 Wiedziałam co zamierzał zrobić. I szczerze powiedziawszy, bardzo tego chciałam. Lecz nie mogłam i to było moje przekleństwo. 
 Tak to zwykle bywało w życiu, że to co jest pożądane, było także niedostępne. Taki zakazany owoc, o nazwie Cameron. 
 Pochylił się nade mną, a gdy nasze usta prawie się zetknęły odwróciłam głowę. Jego wargi spoczęły na moim policzku. 
 – Przepraszam – szepnęłam zawstydzona. – Ja nie...
 – Nie przepraszaj za to, Lea. Nie powinno ci być przykro z tego powodu. Po prostu nie czujesz tego samego co ja... – Odsunął się ode mnie i odwrócił plecami, ruszając w stronę wyjścia. 
 Poczułam się, jakby ktoś przebił mi ciało sztyletem. Ból, który miał zagłuszyć rozpacz. Tak bardzo pragnęłam być z Cameronem, że byłam zdolna do zabicia wszystkich, którzy stali nam naprzeciw. Jednak, gdybym to zrobiła, wybiłabym większość mieszkańców Cerisu, gdyż to przecież oni stali mi na drodze do szczęścia. Dla nich zrezygnowałam z chłopaka, na którym mi cholernie zależało. Wybrałam ich dobro, chociaż to nie był już mój lub. Chociaż wewnątrz wciąż pozostałam tą samą Leą, która ponad wszystko ceniła sobie dobro innych. Ta Lea nigdy mnie nie opuściła i nigdy tego nie zrobi. 
 Dlatego też fakt o tym, że jestem wygnańcem nie wpłynie na moje dotychczasowe życie. Wciąż będę księżniczką, która będzie musiała poślubić następce tronu Patersów.  
 – Cameron! Zaczekaj! – krzyknęłam i pobiegłam za nim. 
 Chłopak nawet się nie odwrócił. Dopiero, gdy zawiesiłam się mu na szyi przystanął i beznamiętnym wzrokiem patrzył na mnie. Ujęłam dłońmi jego twarz i pogładziłam kciukiem policzek.  
 – Nawet nie wyobrażasz sobie, jak bardzo bym tego chciała – wyznałam zgodnie z prawdą. 
 Nie widziałam powodów, dlaczego miałabym ukrywać swoje uczucia. Chyba w tym momencie uświadomiłam sobie co tak naprawdę mnie łączyło z nim. Jak moje ciało reagowało na jego dotyk i jak się zachowywałam przy jego obecności. Pokazał mi, że warto cieszyć się z drobnych rzeczy. Że tak łatwo być szczęśliwym. Nauczył mnie kochać, a przynajmniej ukazał cząstkę tego uczucia, stopniowo go rozwijając. 
 – Więc dlaczego tego nie zrobisz? – zapytał. 
Dlaczego? Bo nie mogłam. Moje uczucia były zabronione. 
 – Są sprawy, o których nie wiesz. Jeśli ci o nich opowiem, twoje życie diametralnie się zmieni.
 Chłopak ujął moją dłoń i złożył delikatny pocałunek na wewnętrznej stronie nadgarstka. 
 – Dla mnie to nie ma żadnego znaczenia – wyszeptał. – Najważniejsze będzie to, że będę mógł być przy tobie. Wszystko inne jest nieważne. 
 Wtuliłam się w niego, pozwalając mu, aby zamknął mnie w szczelnym uścisku. Miałam ochotę zostać z nim na zawsze. Moglibyśmy nawet uciec stąd! Ale były to głupie, szczeniackie marzenia. 
 – Opowiem ci. Będziesz wiedział o wszystkim, co jest związane z moim życiem, ale nie w tej chwili. Tego... jest za dużo i potrzebowałbyś czasu, aby przyswoić sobie tą wiedzę. 
 Poczułam , jak jego pierś trzęsie się, po czym usłyszałam śmiech.  
 – Mówisz tak, jakbyś była jakimś mordercą. Jak z tego filmu... – znów się zaśmiał – którego pewnie nie oglądałaś. 
 – Przykro mi, że nie jestem zbyt interesującą osobą. 
 – Wręcz przeciwnie, kochanie. Jesteś bardzo interesującą osobą.

 Nie byłam pewna, jak długo siedzieliśmy w tym clubie, ale musiałam przyznać, że bardzo dobrze się bawiłam. Cameron przy każdej możliwej okazji porywał mnie do tańca, a ja cieszyłam się, jak jakieś dziecko. Jednak dzięki niemu zapomniałam o otaczających mnie problemach, chociaż obiecałam to sobie, no i jemu, że zaznajomię go z moim światem. Czy byłam gotowa ponieść konsekwencje? Oczywiście, że nie, lecz chciałam być z nim szczera. Zasługiwał na to, a mnie już żadne prawo nie obowiązywało.
 Rhen, przyjaciel i jednocześnie współlokator Camerona, okazał się być bardzo pozytywną osobą. No i strasznym kobieciarzem, jakby to powiedziała Cass. Lecz był też bardzo utalentowanym wysokim blondynem, który niemal czynił cuda na scenie. Zresztą, cały zespół był utalentowany i bez żadnego problemu przywitali mnie w ich rodzinnym gronie.
 Tuż po wejściu kolejnej grupy na scenie, cały zespół The Slash pojawił się przed naszym stolikiem. Czterech potężnych mężczyzn, wytatuowani i w skórzanych spodniach stanęli przed nami. Przypominali mi trochę cerisowiańskich wojowników. Czarne, bojowe ubrania i kilka łańcuchów przyczepionych do spodni. Znalazłabym też kilka miejsc, gdzie bez żadnego problemu schowałabym parę sztyletów.
 Tak więc, stali tuż przede mną i z uśmiechem spoglądali na naszą dwójkę, nim porwali mnie w objęcia. Byłam zdziwiona i zapewne taką też miałam minę, gdy Cameron wybuchł śmiechem, podczas gdy ja byłam wyściskana, a moje policzki wycałowane przez tych olbrzymów. Mój ojciec zawsze mawiał, że książki i wrogów nie ocenia się po wyglądzie. A ja byłam tego dobrym przykładem. Czy ktoś by pomyślał, że byłabym zdolna do zamordowania? Oczywiście demonów. Nie byłabym pewna, czy dałabym radę zabić jakiegoś człowieka. Bez względu na jego grzechy. Ludzie nie urodzili się źli, w przeciwieństwie do demonów.
 – Do dna, Sisi – Blake uniósł swój kieliszek, czekając aż ja wezmę swój do ręki.
 – Przykro mi, ale nie dam radę...
 Jak mogłabym opisać swoje pierwsze spotkanie z alkoholem? Nie było tak źle. Ale tylko na początku... Piwo cytrynowe bardzo mi smakowało, jednak ta ciecz w kieliszku była odrażająca. Nie miałam pojęcia, jak oni mogli to pić.
 – Słyszeliście, chłopaki? Nasza Sisi wymięka – zawołał do pozostałych.
 Dzięki temu zwrócił na mnie uwagę wszystkich siedzących przy stole. No prawie wszystkich... Rhen był zbyt pochłonięty swoją panią, aby choć na chwilę oderwać się od jej ust.
 – Ej, no mała. Dajesz! – do rozmowy dołączył się Johan, ciemnowłosy chłopak o ciemnej barwie oczów. Byłam pewna, że gdzieś go już widziałam. Zastanawiałam się nad tym, czy było to możliwe, abyśmy spotkali się w szkole, jednak była pewna, że spotkanie z nim na pewno bym zapamiętała.
 – No, Lea – Cameron szepnął mi do ucha. – Na raz! – Gdy na niego spojrzałam, dostrzegłam ten słodki uśmiech, przez który gotowa byłam skoczyć w ogień - oczywiście, gdyby on tego chciał.
 – Uwierz mi, że jeśli to wypije, to wróci z koleżkami. I jestem pewna, że nie będzie to miły widok – mruknęłam.
 Chłopaki roześmiali się. Poczułam, jak dłoń Camerona ściska moją rękę pod stołem.
 – Aż wierzyć mi się nie chce, że nigdy nie piłaś tequili – Blake bez żadnego problemu przechylił swój kieliszek, wypijając jego zawartość, po czym sięgnął po następny.
 – Panienka z dobrego domu – zaśmiałam się. – Uwierz mi, że nie chcesz wiedzieć czego jeszcze nie robiłam.
 – Chętnie pokazałbym ci parę sztuczek – chłopak wyszczerzył się w uśmiechu, jednak gdy usłyszał warkot Camerona roześmiał się jeszcze bardziej.
 – A teraz, moi drodzy przyjaciele, których wcale nie chcę zabić, pokażę Lei jeden z jej pierwszych razów. No, kochanie – tym razem zwrócił się do mnie – wypijesz ze mną to świństwo, a później pokażę ci, jak zneutralizować ten ohydny smak. Zgoda?
 – Jak najbardziej – powiedziałam.
 Cameron sięgnął po kawałek limonki. – Kilka kropel na język i cuda się zdarzają – zaśmiał się.
 Wspólnie przechyliliśmy kieliszki. Z trudem połknęłam to draństwo, czując jak moje gardło pali się od środka. Gdy połknęłam ostatnią kroplę i sięgnęłam po cytrynę, dostrzegłam, że brunet z gryzł jej koniec, a na jego twarzy błąkał się łobuzerski uśmiech. Nie wiele myśląc, chwyciłam wargami drugi koniec, muskając delikatnie jego usta. Z triumfującym uśmiechem przyssałam się do cytrusa, nie zważając na jej okropnie kwaśny smak. Cameron przejechał językiem po wardze, wpatrując się w moje poczynania.
 – Jedyny minus skórzanych spodni, to to, że w takich momentach robią się strasznie ciasne – mruknął Blake, po czym wypił kolejny kieliszek.
 – Stary, w takich chwilach to każde spodnie robią się za ciasne – odparł Johan.
 Nie mogłam się dłużej powstrzymać i wybuchnęłam śmiechem, a chłopaki mi zawtórowali.
 – Chyba będziemy musieli się powoli zbierać, prawda Cameron?
 – Weźcie mnie ze sobą! – krzyknął Blake. – Ja też chce, żeby ona wypowiadała tak moje imię... – zaskamlał.
 – Przykro mi, Blake – powiedział Cameron. – Jesteś skazany na trójkącik z Johanem i Travisem, więc... Do widzenia, chłopcy! Miłego wieczoru!
 Sięgnęłam po swoją bluzę i torbę. Chłopak podał mi swoją kurtkę i pomógł mi ją ubrać. Pożegnałam się z pozostałymi i ruszyłam z Cameronem w stronę wyjścia. Zatrzymaliśmy się jeszcze przy barze, gdzie poszedł na zaplecze, aby pożegnać się z jedną z jej przyjaciółek. Zostałam sama, siedząc na stołku.
 – Lea? – usłyszałam dobrze znany mi głos.
 Poczułam się, jakbym została wrzucona do Różanego Jeziora. Zimna woda uderzyła mnie w twarz.
  Odwróciłam się, dostrzegając kasztanowłosego tuż za sobą.
 – Co tu robisz, Patrick?
 – Głupie pytanie – oburzył się. – Ezra dostał świra po twoim zniknięciu. Żaden Łowca nie potrafił cię odnaleźć, więc w końcu musiałem wziąć sprawy w swoje ręce. Usłyszałem twoją rozmowę z Camill – dodał, widząc mój pytający wyraz twarzy. – Rozumiem, że potrzebowałaś chwili dla siebie, ale to nie znaczy, że możesz sobie ot tak znikać.
 – Jednak ty cały czas wiedziałeś, gdzie przebywam... Jak widać nic mi się nie stało i mogę wrócić do tej przepięknej bajki, gdzie księżniczka poślubia swojego księcia i miłość życia w jednym. Gdzie będę ratować kraj, o którym tak naprawdę nic nie wiem.
 – Lea – westchnął. – To nie jest tak, jak myślisz. A to wszystko powinnaś sobie wyjaśnić z Ezrą. O ile mi wiadomo, nie zawahałaś się nawet na moment, zgadzając się na ten ślub.
 – Ale teraz sprawy się zmieniły – warknęłam.
 Mężczyzna przetarł dłońmi twarz, jednak przerwał zatrzymując się w bezruchu. Gdy oderwał ręce od głowy, przybrał zatroskany wyraz twarzy.
 – Czujesz to? – zapytał.
 Nie wiedziałam o co konkretnie mu chodziło. Jednak tuż po chwili moje nozdrza pochłonęły słony zapach, zmieszany z siarką.
 – Czy to...?
 – Tak – potwierdził moje obawy. – I jest ich ponad dziesięciu. – Spojrzał przez ramię, jakby chciał przejrzeć ścianę na wylot. – Wilki ruszyły za nimi, lecz jeden idzie w naszym kierunku. Musimy się stąd wydostać. Cameron – powiedział nagle, a ja dopiero po chwili zdałam sobie sprawę, że jest tuż obok mnie. – Zabierz ją do domu. Samochód czeka na was z tyłu.
 – Oczywiście, proszę pana – odparł chłopak.
 Spojrzałam na niego szukając jakieś odpowiedzi. Czy to możliwe, żeby on wiedział? Tak... To było bardzo możliwe. Szczególnie, gdy unikał mojego wzroku. A jego słowa utwierdziły mnie w przekonaniu, że on wiedział. Wszystko. Od początku.
 – Księżniczka będzie ze mną bezpieczna – powiedział, a następnie ruszył w stronę wyjścia, trzymając mnie za ramię.
 Reszta wydarzeń przebiegła bardzo szybko. W milczeniu przemknęliśmy przez club, wychodząc tylnymi drzwiami. Tak, jak Patrick powiedział, samochód czekał na nas tuż przy wyjściu. Cameron otworzył mi drzwi, a ja usadowiłam się na tylnym siedzeniu. Milczałam. Żadne słowo nie chciały wyjść z moich ust, bo przecież po co? Co mogłabym mu powiedzieć? Na razie to on powinien mi się wytłumaczyć, tak, jak kilka innych osób. A czy to robili? Oczywiście, że nie.
 Czułam jedynie, że kolejna część mnie zostaje brutalnie wyrwana z mojego serca. Niestety, nie byłam pewna, jak długo to wytrzymam. Ile jeszcze mieściło się tej prawdziwej Lei we mnie. Lecz wiedziałam jedno: Nawet zwykły człowiek ma swój limit. A ja chwiałam się na swojej granicy.
 – Uważaj! – krzyknęłam, gdy w ciemnościach dostrzegłam demona, który skoczył na maskę samochodu. Zatrzymaliśmy się z piskiem opon, a ja wystrzeliłam z pojazdu, jak z procy, wyciągając swój sztylet zza pasa.
 Przepełniona adrenaliną, nawet nie dostrzegłam, że Śmierć przygląda się całemu temu zbiorowisku, czekając aż będzie w końcu mógł zebrać plony.


5 komentarzy:

 1. O matulu! Nie mam pojęcia, od czego zacząć! Na pewno mi coś umknie po drodze, ale postaram się wszystko napisać :D
  Na początku może wspomnę o tym, że może gdzieś tam przeczuwałam, że Cameron coś tam może wiedzieć. No ale żeby wszystko? I to, że jest Księżniczką? O ślubie pewnie też wie, więc zastanawia mnie to, dlaczego się tak zabawiali... czy tylko dlatego, by Lea zapomniała o swoich problemach? Nie wydaje mi się... ;) Mam taki mętlik w głowie! Kompletnie nie wiem, co o pewnych sprawach myśleć! I dlatego nie wiem, co napisać :/
  Wszystko było cudowne! Takie dynamiczne i nie było takich nieścisłości, do których mogłabym się doczepić, jeżeli chodzi o fabułę. Bo błędy niestety były. Ale znów tak jak na Piekielnym darze takie, które szybko poprawisz - a jak nie ty to beta, gdy dojdzie do tego rozdziału ;)
  Sama nie wiem, jak cokolwiek rozgraniczyć, bo wszystko było takie dopasowane, że nawet nie potrafię wyłapać jakiś takich naprawdę zajebistych momentów, które mogłabym teraz wypisać ;) No ale spróbujmy :D
  Pierwszym będzie chyba moment, gdy pili alko i potem przegryzali limonką i tamci zaczęli się śmiać, że w skórzanych spodniach brakuje miejsca :D Bezcenne *,*
  Rozmowa z jej stróżem również cudowna, tak samo jak pogawędka z tą laską, która się do niej doczepiła, że niby Cam i ona nie pasują do siebie.
  Zaczynam uwielbiać tę parę! Tworzą taki fajny duecik, tylko co się stanie po tym ataku? Jejku mam nadzieję, że nic złego moim ulubieńcom :D I że sobie wszystko uzgodnią między sobą. Bo każdy zasługuje na prawdę! Hahah absurdem jest to, że Lea chciała powiedzieć Cameronowi prawdę, o której on wiedział, a wszyscy naokoło ją oszukują.... ;) To trochę smutne, nie?
  Ostatnie zdanie mnie poraziło! Swoją pięknością, swoją prawdziwością, swoją ponadczasowością no i w ogóle wszystkim! <3 Zakochałam się *,*
  Boże, już nie mogę się doczekać kolejnego rozdziału! Mam nadzieję, że go szybko dodasz i tu i na Piekielnym darze, bo nie wytrzymam! Cały czas mnie będzie zżerała ciekawość co do dalszej części!!!
  Pozdrawiam serdecznie!
  Zuza <3
  Ps. Takie cytaty tak jak u mnie? Wcześniej u Ciebie też się pojawiały, więc mogłabyś do nich wrócić ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo dobry rozdział !
  Rozmowa ze stróżem ciekawa, ta laska jakaś dziwna... ;/// hmm
  Moim zdaniem pasują do siebie w stu procentach ! <3
  Ojjjj Lea xD no trochę za pózno skarbie :D
  Bardzo mi się podobało ! Masz talent <3 CHCĘ WIĘCEJ !

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie, noo...W takim momencie?! Mam nadzieje, że następny rozdział już się pisze. Nie mogę się doczekać aż Lea dowie się, że jej anielica to jej matka...no chyba, że coś mylę :)
  Chcemy nexta!!
  Pozdawiam

  www.aiszamuzykapasja.blog.pl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekawa teoria ^^ Jednak czy jest prawdziwa, to w następnych może się dowiecie :D
   Pozdrawiam
   S<3

   Usuń