Nominacje/KonkursyW rytmie miłości


Moje opowiadanie, które wzięło udział w konkursie. Jesteś ciekawy? Kliknij w powyższy link^^Dziękuje za nominacje do LBA i VBA, jednak ja już nie biorę w tym udział, ale jeśli ktoś chciałby mnie jeszcze nominować ( za co jestem każdemu wdzięczna), zostanie on dopisany do listy osób, które mnie nominowały:
 1. Sebastian Thiwel
 2. Rebecca Lowe
 3. przed-miloscia-nie-ma-ucieczki.blogspot.com
 4. hope-i-jonathan.blogspot.com
 5. Rose
 6. Mroczna
 7. Natalia
 8. Ari
1 komentarz:

 1. Załamię się. Napisałam prawie cały komentarz i mi się usunął ;(
  Gratuluję nominacji! To po pierwsze. Po drugie, chciałam powiedzieć, że nie biorę udziału w tych zabawach, bo nie miałabym kogo nominować, bo większość autorek blogów, które czytam, nie bierze w nich udziału. Ale z całego serducha Ci dziękuję. To dla mnie ogromne wyróżnienie ;) No i oczywiście odpowiem na pytania, bo lubię odpowiadać :)
  1. Przyjaciółka skłoniła mnie do założenia bloga. I bardzo jej za to dziękuję. A zaczęłam pisać, bo chciałam się pozbyć pomysłów, natłoku myśli z głowy. Przelewałam to wszystko na papier i tak powstało moje pierwsze opowiadanie :) Poza tym chciałam uciec od pewnych wydarzeń, przez które właśnie miałam tyle myśli w głowie.
  2. Magia pozwala mi na wyrwanie się z rzeczywistości. Pisząc nowy rozdział przebywam w świecie przez siebie stworzonym i nie martwię się rzeczami przyziemnymi. Lubię fantastykę i jakoś muszę dać upust mojej wyobraźni :) - czy jak to się mówi :)
  3. Namawiałam koleżankę do przeczytania "Igrzysk Śmierci" i teraz będę truła jej głowę by przeczytała "Władcę Pierścieni". Myślę, że ten kto chce coś wiedzieć i znać, powinien się zaznajomić z twórczością Tolkiena.
  4. O dziwo, nie zmienia się i jest ciągle "Wyścig z czasem". Chyba dlatego, że gra tam Justin Timberlake.
  5. Chyba żeby być szczęśliwym. Albo chociaż żeby było dobrze.
  6. Poprosiłabym o to, by przyjęli mnie do wymarzonej szkoły i żebym miała więcej czasu dla przyjaciół.
  7. Większość odzwierciedla. Choć często koloryzuję ich charakter. Czasami nawet pewne wydarzenia pokrywają się z tymi na blogu. Ale część bohaterów wymyślam również sama :)
  8. Staram się tworzyć sama. Ale jeśli mam blokadę, czy po prostu brak mi pomysłu to pomagają mi dwie przyjaciółki, ale wtedy zaznaczam na blogu, że ktoś mi pomagał.
  9. Oba blogi mi się bodobają. Po pierwsze dlatego, że są moje własne. Jestem dumna, że wytrwałam tyle z nimi :) Są fantastyczne, a ja uwielbiam fantastykę. Szlifuję swoje pióro, dzięki blogowi pisze teraz o niebo lepiej. Czasami nie jestem zadowolona z któregoś rozdziału, ale ogólnie mi się podobają - choć wiem, że mogłoby być lepiej.
  10. Jeden? No więc ten:
  http://the-formula-for-happiness.blogspot.com/
  ale dziewczyna zawiesiła go. Reszta blogów, które obserwuję/czytam są na, myślę, równym poziomie. Bo jeśli zaczynam czytać jakieś opowiadanie i mi się ono nie podoba, to przestaję je czytać. No bo po co tracić nerwy i czas?
  11. Chciałabym zwiedzić USA albo Francję. A najlepiej to oba te kraje :)

  Chciałam tylko jeszcze powiedzieć, by się nie martwiła zbytnio tymi błędami. Jeszcze zobaczysz. Albo w ogóle przestaniesz je popełniać, albo zaczniesz je zauważać i korygować. gdybyś przeczytała moje pierwsze opowiadanie, które trzymam zamknięte głęboko w szafie. ;o Serio, wolisz nie kaleczyć oczu :) trening czyni mistrza! Dlatego nie poddawaj się, z czasem będzie lepiej!! :)
  Jeszcze raz ci ogromnie dziękuję! No i poprzedni komentarz pewnie był lepszy, ale cóż, blogspot nie za bardzo mnie ostatnio lubi -,- I przepraszam za błędy, ale klawiatura również strajkuje ;(
  Pozdrawiam serdecznie
  Zuza ;*

  OdpowiedzUsuń