SPAM

Każdy pozostawiony link do bloga w tym miejscu, jest przeze mnie czytany. Jeśli chcesz żebym również przeczytała Twojego bloga, proszę Cię też o poświęcenie chwilki na moje opowiadanie : *
Do linku należy dodać krótki opis, a także kategorię do której dane opowiadanie się zalicza.
Nie czytam fanfiction o Harrym Potterze, 1D itp.
    Pozdrawiam
Seo


PS. Wystarczy, że na jednym moim blogu się zareklamujesz. Jeśli opis mnie zaciekawi- przeczytam. Pozostawienie reklamy na kilku moich blogach, w żaden sposób nie zmuszą mnie do czytania Twojego opowiadania. A wręcz tym bardziej zniechęcą.

56 komentarzy:

 1. Witam serdecznie,
  historia Hope i Jonathana ponownie powraca.
  Serdecznie zapraszam do czytania i komentowania.
  Pozdrawiam serdecznie,
  Guardian Angel
  http://hope-i-jonathan.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Moje opowiadanie jest połączeniem serii "Dary anioła" a także "Diabelskich maszyn". Jeżeli znasz te książki to zapraszam do siebie: http://na-zawsze-razem-po-tylu-latach.blogspot.com/. Na razie jest tam tylko pierwszy rozdział ale niedługo pojawią się kolejne :))

  OdpowiedzUsuń
 3. http://zapach-cierpienia.blogspot.com/2015/05/2-zaczac-zyc.html

  Zapraszam na rozdział numer dwa ! <3

  OdpowiedzUsuń
 4. http://ostatni--oddech.blogspot.com/2015/05/siedem.html

  Zapraszam na Rozdział <3

  Proszę o informację, czy chcesz być informowana o nn i na którym blogu o wampirach, czy cierpieniu :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Lubisz Grę o Tron? Jesteś fanem fantastyki i dworskich zagrywek? A może chcesz poczytać o młodej córce króla, która walczy z bratem o należne jej prawo do tronu?
  Poznaj losy smoczej królowej władającej prawie 200 lat przed Daenerys Targaryen. Zapraszam :)

  http://tanczaca-ze--smokami.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Historia złodzieja i młodego dziedzica, których łączy jeden cel. Historia napisana w przyjemnym stylu, głównie oparta na szybkiej akcji. Jedno jest pewne - nudów nie ma :)

  lewo-reczni.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Witaj! :))

  Chciałabym Cię serdecznie zaprosić na "Goodbye my lover"! Sama wyznaję zasadę "czytanie za czytanie", dlatego jeżeli tylko zainteresujesz się moim krótkim prologiem i rozdziałem pierwszy, obiecuję się godziwie odwdzięczyć, to zanczy zagłębić się w obszerną zawartość Twojego bloga! ;))

  zarys fabuły:

  Jakich wspomnień może strzec pamiętnik siedemdziesięciolatki znad północnej Kalifornii? Za kim tęskni Charlotte? Czego żałuje? Nad czym ubolewa? Historia rozgrywa się na przełomie lat sześćdziesiątych oraz siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Nastoletnia córka pastora przeżyła samobójstwo chorej matki, wyszydzenia ze strony kolegów, jak też brutalną napaść. Okrutne doświadczenia uczyniły z niej silną, niezależną osobę. Zamieszkiwanie małej miejscowości pod opieką konserwatywnego ojca, samo w sobie nie jest usłane różami. Kiedy do "Tesoro" przybywa cygański tabor, pojawiają się rasistowskie uprzedzenia. Jednak osamotniona Charlotte odnajduje oparcie w dziesięć lat starszym Rouxie, a z czasem ich przyjaźń zradza silną miłość. Niebawem wybucha skandal, zaś ludzka nienawiść wymyka się spod kontroli...

  adres: http://you-have-been-the-one.blogspot.com/

  Pozdrawiam serdecznie! <3

  OdpowiedzUsuń
 8. Niedawno została otwarta nowa szabloniarnia :)
  Może znajdziesz tam coś dla siebie?
  Serdecznie zapraszamy,
  załoga graficznej przystani.

  PS Nabór jest otwarty :)

  [graficzna-przystan.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 9. ZAPACH CIERPIENIA przeistoczył się w DWA SERCA, DWA ŚWIATY.

  www.zapach-cierpienia.blogspot.com <-- adres zostaje.

  Los Angeles, kwiecień 2015. Do miasta Aniołów, przeprowadza się główna bohaterka - Frances z mamą i jej partnerem. Dziewczyna ma zacząć tutaj studia artystyczne, po rocznej przerwie o kierunku tanecznym i być bliżej swojego chłopaka. Dziewczyna pochodzi z bogatej rodziny i jest rozpieszczona, od dziecka miała wpajane, że biedni ludzie są gorsi od nich. Matka Frances, zawsze ingerowała w jej życie, decydowała nawet o jej stylu ubierania się. W mieście mieszka również, pewna tajemnicza grupa, która zawsze trzyma się razem, a przed domem stoją dwa sportowe samochody, w niezbyt dobrym stanie. Po pewnym czasie, mężczyzna z tajemniczego domu, zmienia świat dziewczyny o sto osiemdziesiąt stopni i pokazuje swoje życie. Czy dziewczyna wyluzuje swój dotychczasowy i spięty harmonogram? Jaką tajemnicę skrywa jej matka?

  Przepraszam za wszelkie utrudnienia, dupotrustwo i co tylko. Zapraszam na prolog. <3

  Ps. jeśli obserwowałaś/eś poprzednią historię o narkotykach, a nie interesuje cię ta historia, to oczywiście możesz odobserwować bloga i poinformować mnie o tym, że nie chcesz być informowana akurat o notkach na tym blogu. :)

  Ps.2 Rozdziały będą nieregularnie ( raz - góra dwa razy w miesiącu )

  Pozdrawiam/ Wesoły Kostek <3

  OdpowiedzUsuń
 10. Świat nie jest takim, jakim się wydaje. Mira dowiedziała się o tym za późno. Wychowana przez swoje ciotki, nie była świadoma, że rzeczywistość, która ją otaczała jest jedynie złudzeniem. Chcąc dowiedzieć się prawdy o swoim życiu, musi wejść do świata czarownic, demonów i czarnej magii. Mając przy boku Przewodnika, musi uratować swoją rodzinę.
  Czy jej się to uda?
  Czy w nieznanym świecie może zaufać Przewodnikowi?

  Zapraszam Cię, chodź ze mną.
  Wejdź do świata magii...

  OdpowiedzUsuń
 11. Witaj,
  Jeśli chcesz szczerą recenzję swojego bloga, zgłoś się do nas
  http://recenzowisko-blogow.blogspot.com/p/zamow.html?showComment=1430463983712
  Pozdrawiamy, załoga recenzowisko

  OdpowiedzUsuń
 12. Witam, witam, na moim blogu pojawił się prolog trzeciej części ;) Serdecznie zapraszam ;)
  http://mylifegotmuchbetterwhenyoucameinit.blogspot.com/
  Pozdrawiam serdecznie!
  Zuza <3

  OdpowiedzUsuń
 13. Niedawno została otwarta nowa szabloniarnia :)
  Może znajdziesz tam coś dla siebie?
  Serdecznie zapraszamy,
  załoga graficznej przystani

  PS Nabór jest otwarty! :D

  [graficzna-przystan.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 14. Zapraszam Serdecznie na Rozdział po prawie miesięcznej przerwie -,-

  http://ostatni--oddech.blogspot.com/2015/06/osiem.html

  <3

  OdpowiedzUsuń
 15. "Nie zbaczaj ze ścieżki, Kapturku!" – krzyczała mama do biegnącej dziewczynki z koszyczkiem w ręku. Czerwona peleryna powiewała na wietrze. Peleryna? A może włosy?
  "A co tam chowasz w koszyczku, dziewczynko?" – pytał Wilk, a z pyska ciekła ślina. Nie był to taki zwykły wilk, ten Wilk był przebiegły i głodny...
  "Dlaczego masz takie wielkie zęby?" – dziwiła się dziewczynka, patrząc na schowaną pod kołdrą Babcię.
  "Żeby cię zjeść!" – warczy Wilk przebrany za Babcię i skacze Kapturkowi do gardła...

  Wejdźcie w świat Hood – dziewczyny z włosami niczym krew szkarłatna – i przekonajcie się do czego prowadzi zemsta. Czy cokolwiek może odkupić nasze błędy? Nawet jeśli okażemy skruchę, to czy winy zostaną nam wybaczone? Czy miecz i walka są odpowiedzią na wszystko? Może przyjaźń, miłość... A może słodka zemsta? Zemsta, która naprawia nasze serca, ale jednocześnie przepełnia je czarną smołą. Zemsta uzależnia. Zapamiętajcie to i nie chwytajcie się jej, bo mimo tego, że jest najłatwiejsza, to nie jest najwłaściwsza...
  Serdecznie zapraszam na alternatywa-ck.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 16. Hej, dopiero zaczynam publikować nowe opowiadanie i byłabym naprawdę wdzięczna, gdybyś znalazła chwilkę i zajrzała ;) Oczywiście kolejna fantastyka ;D


  Przed wiekami, jeszcze zanim rozpętała się wojna stuletnia, Wielką Księgę Wiedzy ukryto przed szerzącym się złem. Ci, którzy to zrobili, przepadli w niezwykłych okolicznościach; nikt więc nie wie, co tak naprawdę stało się z tą skarbnicą wiedzy. Do współczesnych czasów przetrwała tylko stara przepowiednia, która głosiła, że poszukiwań zaginionej księgi podejmie się siedemnastoletnia czarodziejka, zjednoczywszy uprzednio wszystkie wolne plemienia i na ich czele wyruszy w świat.
  Odkąd odkryto słowa Wyroczni, magiczna kraina łudzi się, że wybawicielka jest już blisko. Każda dziewczyna obdarzona zdolnościami czarodziejskimi ma obowiązek, w odpowiednim wieku, stawić się przed Wyrocznią, która oznajmi, czy ta dziewczyna dokona tych wielkich czynów.
  Do tej pory ta jedyna nie pojawiła się. Kiedy przybędzie? - to pytanie zadają sobie wszyscy.
  Zło, niegdyś uśpione, znów grasuje po świecie i również poszukuje księgi, by użyć jej do własnych celów.
  Kto okaże się pierwszy? Wybranka i jej mała armia czy wysłannicy zła? Kto wygra wyścig, którego ceną jest życie miliarda niewinnych istot?
  Polowanie na magię czas zacząć!

  http://polowanie-na-magie.blogspot.com/

  Pozdrawiam serdecznie!
  Zuza <3

  OdpowiedzUsuń
 17. http://zapach-cierpienia.blogspot.com/2015/06/1-niewychowana.html

  Zapraszam na rozdział I :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Hej, u mnie pojawił się rozdział pierwszy ;)
  http://polowanie-na-magie.blogspot.com/
  Serdecznie zapraszam :)
  Zuza <3

  OdpowiedzUsuń
 19. Atom szczęścia to opowiadanie o czterech przyjaciółkach, które znają się od małego dziecka. Wiele ich różni od wyglądu charakteru, wyglądu po status społeczny czy też materialny. Wiedzą, że ich relacja jest wyjątkowa, dlatego bardzo o nią dbają. Teraz, kiedy kończą szkołę średnią, ich drogi mogą się rozejść. Czy poradzą sobie z problemami życia codziennego?
  Pozdrawiam i zapraszam,
  http://atomszczescia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 20. Witaj! Informuję o ważnej sprawie. WESOŁY KOSTEK zmienił nick na ANTOINETTE FRANCES m.in z bloga : www.zapach-cierpienia.blogspot.com Możesz to sobie gdzsieś zaznaczyć ;) ( no i zdjęcie też zmieniłam :P )

  OdpowiedzUsuń
 21. Serdecznie zapraszam na nowy rozdział ;) http://mylifegotmuchbetterwhenyoucameinit.blogspot.com
  Pozdrawiam!
  Zuza :)

  OdpowiedzUsuń
 22. "Bajka o Poezji Narzuconej..."
  Dawno, dawno temu żył sobie Smutna Foka. Któregoś dnia poczuł on nagłą potrzebę stworzenia czegoś artystycznego i destruktywnego zarazem - nie wiedział jednak, co by to mogło być... Czas mijał, a gdy jego wewnętrzna energia Uśpionego Artysty nie znajdywała już ujścia, ze swym problemem zwrócił się do niejakiej Lexie Nettle. Po długotrwałych dywagacjach, nasi bohaterowie odprawili tajemny rytuał (w którym czynny udział brało ukulele i dwie kozy alpejskie), w wyniku którego obudzili w sobie Artystów i... napisali wiersze.

  Jeżeli chcesz się dowiedzieć, co z tego wynikło, kliknij [tutaj!]

  OdpowiedzUsuń
 23. Loki Laufeyson jest jednym z głównych antagonistów mitologii nordyckiej. Trickster, Mistrz Magii, Kłamca, Iluzjonista... Z jednej strony przebiegły, złośliwy i bezduszny, a z drugiej inteligentny, uroczy i wrażliwy. Zdarza mu się filozofować, ma też niską tolerancję na głupotę... i zawsze ma coś do powiedzenia!
  Oto jedyne miejsce, w którym możesz porozmawiać z najprawdziwszym Lokim (żadną podróbą, zero udawania!) - zapraszam:[klik!]

  OdpowiedzUsuń
 24. Zapraszam na nową notkę

  http://zapach-cierpienia.blogspot.com/2015/07/2-pierwsze-watpliwosci.html

  OdpowiedzUsuń
 25. Raven jest z pozoru zwykłą osiemnastolatką, lecz wszystko zmienia się w jednej chwili. Gdy poznaje Broga dowiaduje się o sobie rzeczy, których nigdy się nie spodziewała. Czy uwierzylibyście gdyby ktoś powiedział wam, że jesteście z innej planety? Nie? Tak też zachowuje się Raven, lecz do pewnego momentu. Nie ma czasu na brak wiary. W jej rękach są losy całej planety. Czy podoła oczekiwaniom ludzi dla których jest ostatnią nadzieją? Przekonaj się.
  Zapraszam :)
  Raven

  OdpowiedzUsuń
 26. Z góry przepraszam za SPAM.

  Grace Carter boi się wszystkiego, co może być dla niej niebezpieczne. Ma dwie przyjaciółki i to jej wystarcza. Lecz co będzie, gdy zostaną rozdzielone? Jej przeznaczenie zdaje się gonić ją, choć próbuje od niego uciec. Jak zareaguje na to, kim jest naprawdę?
  Sophie Wright została wytypowana do wymiany uczniowskiej z liceum Rooselvet. Musiała zostawić za sobą wiele, lecz to nie wystarcza. Gdy pozna prawdę o tajemniczej szkole, będzie musiała podjąć decyzję, po której stronie chce walczyć.
  Sharon Reiter od dawna skrywa swoją własną tajemnicę. Nikt nie może się o niej dowiedzieć. Po odejściu Sophie, ona również musi zniknąć.
  Czy przyjaźń przetrwa wszelkie podziały i rozłąki? Czy mrok, który czai się za rogiem, będzie mógł zniszczyć to, co dziewczyny budowały tak długo? Czy magia istnieje naprawdę?
  https://wyjaca-do-ksiezyca.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 27. Czy można się zakochać? Poprawka. Czy można zakochać się w demonie, który przynosi śmierć?
  Od chwili, gdy stał się dzieckiem nocy nazywają go synem demona.
  Czerwona róża, która jest symbolem delikatności stała się jego wspomnieniem o pragnieniu sprzed kilku tysięcy lat.
  Przez stulecia szuka tej jedynej osoby, która pomoże wyjść mu z mroku i uwolnić się od Lucyfera.
  Spotkał już tysiące ludzi, ale to wszystko było na marne.
  Lecz pewnego dnia poznał dziewczynę – była szatynką z miodowym ombre a oczy były w odcieniu brązu.
  Charakter miała trudny, ale mimo to nie zerwał z nią kontaktu wymazując jej pamięć.
  Ona może być jego księżniczką, dzięki której odzyska życie….
  Czy znajomość i miłość przetrwa? Czy wspólnie pokonają demona?

  Tego dowiesz się czytając tego bloga 
  http://life-after-death-is-not-the-end.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 28. Serdecznie zapraszam Cię na opowiadanie z gatunku high fantasy z wątkiem romansowym :)

  http://diament-rebelianta.blogspot.com/

  Jessamine, księżniczka Destirii, otrzymuje zaproszenie z Akademii Monarszej na kilkuletnią edukację. Wskutek rebelii, których przyczyną są apodyktyczne rządy jej ojca, dziewczyna wraz z przyjaciółką i domniemanym przyszłym mężem wyrusza w podróż swojego życia.
  Ale nic nie zdarza się przypadkiem.
  Następczyni tronu poznaje życie dalekie królewskim obyczajom i szybko przyzwyczaja się do nowego środowiska. Jej szczęście nie trwa jednak długo...
  Zagadkowe zniknięcia. Niewytłumaczalne zjawiska. Miłość, która nie powinna istnieć. Jakie sekrety kryją podziemia Dorthone?

  OdpowiedzUsuń
 29. Heej ;) Serdecznie zapraszam na nowy rozdział :)
  http://mylifegotmuchbetterwhenyoucameinit.blogspot.com
  Pozdrawiam!
  Zuza <3

  OdpowiedzUsuń
 30. Witaj nieznajomy!
  Zdaje się, że zbłądziłeś w miejscu, gdzie sen i jawa, rzeczywistość i wyobrażenie, stają się jednym. Uważaj, za chwilę będziesz musiał podjąć decyzję: możesz żyć w błogiej nieświadomości... bądź otworzyć oczy i z o b a c z y ć prawdę. Wybór należy do Ciebie, ale pamiętaj, że najbardziej ślepy jest ten, kto nie chce widzieć.

  Zdecyduj na www.znam-te-mary.blogspot.com

  Pozdrawiam,
  Nagmerrie

  OdpowiedzUsuń
 31. Witajcie!

  Po długiej nieobecności Bezimienna powraca, a wraz z nią Alice z Gabrielem i kolejną dawką emocji i wydarzeń pełnych zwrotów akcji! Chcecie dowiedzieć się więcej? Zapraszam na kolejny rozdział!

  http://nicniedasiecofnac.blogspot.com/2015/07/rozdzia-xviii.html

  OdpowiedzUsuń
 32. Witaj! Pojawił się nowy rozdział na moim blogu. Akcja się rozkręca i pojawia się coraz więcej pytań :)

  Zapraszam!

  nicniedasiecofnac.blogspot.com

  Pozdrawiam,
  Bezimienna

  OdpowiedzUsuń
 33. Hej, u mnie pojawił się nowy rozdział ;) Serdecznie zapraszam :)
  http://mylifegotmuchbetterwhenyoucameinit.blogspot.com
  Pozdrawiam!
  Zuza <3

  OdpowiedzUsuń
 34. Love is a weakness ( http://love-is-a-weakness.blogspot.com/ )
  Zapraszam na mojego bloga. Może zainteresuje cię tematyka? Kieruję się na ogół zasadą czytelnik za czytelnika, więc jeśli zainteresuje Cię moja twórczość, ja będę systematycznie udzielać się na Twoim blogu. Moich czytelników stawiam na pierwszym miejscu.
  Wiem jak trudno zdobyć nowe osoby, które zainteresują się blogiem, więc stąd mój komentarz :)
  Oto krótkie streszczenie:
  Osiemnastoletnia Elena Gilbert rozpoczyna nowe życie, wkraczając do świata dorosłych.
  Wraz z osiągniętą pełnoletnością zaczynają się kłopoty.
  Klątwa uaktywnia się.
  Czy niczego nieświadoma nastolatka, stanie się ofiarą samej siebie?
  Czy uda jej się uwolnić... czy zostanie uwięziona?
  Do miasta przybywa osoba, która chce odebrać to co jej.
  Nic nie będzie takie, jakie było.
  Nad Mystic Falls wiszą ciemne chmury.
  Wybija północ.

  OdpowiedzUsuń
 35. Zaproszenie na nowe opowiadanie:
  Przeznaczenie lubi chadzać własnymi drogami i nigdy nie wiesz kiedy cię spotka.
  Przekonała się o tym Julia Grey, gdy niespodziewanie w pewną ponurą noc los wiąże jej drogę z tajemniczym nieznajomym, który usiłuje ją zabić.
  Luc nie pamięta swojej przeszłości, ani przeszłości.
  Zna tylko swój cel i wie, że od niego ważą się losy świata.
  Nic nie powinno mu przeszkodzić, a jednak chęć poznania własnej przeszłości i tajemnicza siła jaka pcha go w stronę Julii sprawia, że uczucie między nim dwojgiem okaże się silniejsze niż konsekwencje.
  Istnieje jednak ktoś, kto zna prawdę i za wszelką cenę chcę wymusić na Lucu wykonanie powierzonego mu zadania.
  Kim jest tajemnicza siła podążająca za nimi?
  Czy miłość może okazać się niebezpieczna?
  A może Julia nie jest zwyczajną dziewczyną jak się wydaje?
  Jeżeli jesteście ciekawi, zapraszam do mrocznego i niebezpiecznego świata nowego, autorskiego opowiadania „Granice uczucia” na adres bloga : www.mrok-wyobrazni.blogspot.com.
  Wejdź i poznaj tajemnicę Apokalipsy…. ….
  Autorka życzy przyjemnej lektury!

  OdpowiedzUsuń
 36. Czy można kochać nie wiedząc podstawowych rzeczy właśnie o tej wybranej osobie ?
  Czy po wyjawieniu sekretów swojej sympatii nadal związek może trwać ?
  Nawet jeśli ukochana osoba ukrywa mroczny sekret który potrafi zmienić twoje całe życie które i tak jest pełne problemów ?
  Ona - urodziła się w 1615 roku i pewnego dnia dowiedziała się że nie jest człowiekiem, lecz potworem w posturze człowieka – tyle się dowiedziała od swojego starszego brata w 1632 roku gdy miała siedemnaście lat. Po 400 latach okazało się zupełnie inaczej. Pod czarną maską którą zakłada co noc aby dowiedzieć się kim naprawdę jest kryją się zupełnie niewinne i czekoladowe oczy. Stworzyła sobie nowe życie które zaczyna od nowa i z całych sił będzie się starała aby nikt nie poznał prawdy na jej temat.
  On - osoba która kiedyś miała spore problemy z prawem. Liczne bójki odwyki i inne podobne rzeczy. Dzięki pieniądzom ojca które poszły na najlepszego prawnika w całym stanie Waszyngton cudem uniknął poprawczaka. Podniósł się w nauce i zaczął być dobrym obywatelem. Lecz nie tylko to się w nim zmieniło. Zaczął fascynować się pomaganiem ludziom ale nie jak policja. Jest uznawany jako przestępca mimo tego że ratuje życie na każdym kroku. Podobnie jak dziewczyna zakłada maskę i staje się kimś innym.
  Czy osoby z zupełnie dwóch różnych światów pokochają się ?

  Gdy wyznają swoje sekrety ich miłość przetrwa ­?

  Tego dowiesz się czytając tego bloga :)
  http://her-back-to-death.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 37. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 38. Zapraszam na rozdział Jedenaście

  http://ostatni--oddech.blogspot.com/2015/08/jedenascie_18.html

  Pozdrawiam <3

  Plus : prosiłabym o informację, czy nadal cię informować o notkach u mnie.

  OdpowiedzUsuń
 39. Cóż... dawno cię u mnie nie było, więc nie wiem czy informować cię dalej. To narazie ostatnia informacja, będę dalej informować jak napiszesz mi gdzieś, czy dalej to robić ;)

  http://zapach-cierpienia.blogspot.com/2015/08/4-szczescie-jest-najwazniejsze_19.html

  OdpowiedzUsuń
 40. http://tyranniezgodny.blogspot.com/

  Pierwszy raz zabił, gdy miał dziewięć lat. Nie przez przypadek, o dziwo, lecz z premedytacją. Spojrzał w oczy swojej ofierze i wiedział, że tak musi postąpić. Takie było prawo, takie mieli tu zasady. W dzisiejszym świecie słabszy zawsze zginie wcześniej i Tyran rozumiał to, już odkąd był dzieckiem.

  Kiedy Twoim życiem kieruje bezlitosny osobnik, a wszystko wokół składa się jedynie na śmierć i cierpienie, nie wyjdziesz z tego z nadal bijącym sercem.

  Dlatego właśnie, gdy mały Sebastien dostał rozkaz, by zabić, to bez zastanowienia to uczynił. Mijają lata, a chłopiec powoli przeradza się w mężczyznę. Człowieka, który odrzuca swoje imię i staje się dla całego świata obiektem przerażenia, czystym złem, Tyranem. Ludzie giną, zamordowani we własnych łóżkach, w kinach, na ulicy.

  On zawsze Cię znajdzie, przecież nie ukryjesz się przed powietrzem...

  Kim więc jest ta kobieta, która od pewnego czasu podąża za nim krok w krok? Chodzi smutna, dużo mówi, lecz nikt jej nie odpowiada, wszyscy wokół traktują ją jak powietrze. Czy jest duchem? Dlaczego więc umiera z każdą kolejną ofiarą Tyrana? I czemu Tyran płacze? Widzę łzy na jego twarzy, choć oczy pozostają puste.Wiatr się wzmaga. Nadchodzi czas, kiedy nic już nie będzie takie samo...

  OdpowiedzUsuń
 41. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 42. Zapraszam na Pola Elizejskie, na których zrzeszam opowiadania fantastyczne. Pozdrawiam!

  pola-elizejskie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 43. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 44. Witaj. Jeśli chcesz mieć dostęp do moich blogów, bardzo proszę o przesłanie e-maila aktualnego blogerowego, na który zostanie wysłana wiadomość o akceptacji czytelnictwa, gdyż ustawiam blogi jako dla wybranych czytelników. GG : 52755795 lub kostek30@buziaczek.pl Oczywiście Podpisz się i napisz z jakiego bloga jesteś. Będę wdzięczna!

  OdpowiedzUsuń
 45. Hej, U mnie pojawił się nowy rozdział ;)
  http://mylifegotmuchbetterwhenyoucameinit.blogspot.com
  Pozdrawiam serdecznie!
  Zuza <3
  Ps. Miałam nadzieję, że w końcu dzisiaj uda mi się przeczytać Twoje rozdziały, ale chyba nie dam rady :/ Przepraszam ;3

  OdpowiedzUsuń
 46. [SPAM]

  Dwa serca, dwa światy = przeszło remont i zmianę fabuły. Przepraszam za trudności.

  ZAPRASZAM NA www.illegal-passions.blogspot.com Do zapoznania się z fabułą, bohaterami oraz prologiem.
  Jeśli się podoba = skomentuj i zaobserwuj, jeśli się nie podoba, po prostu wyjdz ;)

  wiadomośc na górze o dostępie do konta jest nieaktulna ;)

  OdpowiedzUsuń
 47. Hej!
  Wpadłam, żeby zaprosić Cię na mojego bloga Devil soul, gdzie historia ani trochę nie przypomina typowej historii miłosnej. Tutaj nikt nikogo nie kocha i nikt nie czuje się kochany. Wszystko opiera się na śmierci, tylko dlatego, że pijana nastolatka postanowiła się zabawić.
  Ciekawi Cię ta historia? Zapraszam na devilsoul-bydajmond.blogspot.com.
  dajmond

  OdpowiedzUsuń
 48. Zapraszam na mój nowy blog! :)

  Od krwawej rzezi w królestwie Tangriv na północy mija piętnaście lat. Ocalały książę Villerious musi wyrzec się swojego imienia i żyć jako zwyczajny chłopak. W wyniku nieprzewidzianych wydarzeń zostaje na niego rzucona klątwa, a jedynym, który może mu pomóc jest czarodziej Herslick. Lecz aby go odnaleźć, musi sprzymierzyć się z jego prawą ręką – Akirą. W tym celu wyrusza do prastarych Szepczących Wierzb, które są miejscem spotkań wyklętych przez Północ magów.

  http://krew-polnocy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 49. Małe szanse, że wpadniesz, ale zapraszam :)

  Tajemnicze opowiadanie powstałe z połączenia między innymi książek: "Mroczne materie" P. Pullamna, "Zmory Alaizabel" C. Woodinga oraz bardzo bujnej wyobraźni autorki. Opowiada o zwykłych i niezwykłych nastolatkach, których (z pozoru) nic nie łączy. No, bo co wspólnego mogą mieć ze sobą zwykły chłopak Daniel, Ethan ze świata dajmonów, Annika z przerażającego świata pełnego potworów i Diane, która cudem przeżyła w lochach wampirów? Czy coś ich połączy? Jakie zagrożenie będą musieli zwalczyć?

  wiecej-jest-rzeczy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 50. Fenrira została pokonana.
  Jej ciało spalono na ruinach dziedzińca zamku, który sama przed rokiem obróciła w zgliszcza.
  Zmęczone oczy Rycerzy Revelinu patrzyły na wzbijające się w powietrze czarne kłęby dymu. Wiedźma odeszła. Nadszedł czas, by złożyć broń. Odpocząć.

  - To jeszcze nie koniec - powiedział starzec, zwracając się twarzą do swoich wojowników - Walczyliście dzielnie, żołnierze. Zło odeszło, ale ziarno zostało zasiane. Trzeba je wyplewić. Zgnieść, póki nie zaleje nas czarnym potokiem wrzącej smoły.

  - Co rozkażesz, panie - spytał generał, ocierając zmęczoną dłonią pot z czoła.

  - Zabić każdą czarownicę, którą napotkacie. Tropcie je, palcie, zarzynajcie. Nie znajcie litości. Ruszajcie w drogę! - zagrzmiał - Dopóki ostatnia wiedźma nie wyda ostatniego tchnienia, Revelin nigdy nie będzie bezpieczna.


  Daleko, nad brzegiem rwącej rzeki siedziała przy ognisku kobieta.
  - Nie wiesz, co uczyniłeś, mój królu. Nie wiesz, co uczyniłeś -wyszeptała Amara i rzuciła w tańczące płomienie garść magicznego ziela.

  Krwawe czasy się nie skończyły.
  One dopiero miały nadejść.

  Stal i Krew

  OdpowiedzUsuń
 51. projekt-noe.blogspot.com
  Ziemia jest na skraju wymarcia. Ludzie zapomnieli już jak wyglądała wcześniej. Nie pamiętają o sprawach, które kiedyś dla ich gatunku były niezwykle istotne. Kora mieszka w południowych okręgach. Popełniła w życiu wiele błędów, a kary za nie nic jej nie nauczyły...

  OdpowiedzUsuń
 52. Hej, u mnie pojawił się już epilog, serdecznie zapraszam ;)
  http://mylifegotmuchbetterwhenyoucameinit.blogspot.com/
  Pozdrawiam serdecznie!
  Zuza <3
  Ps. Wiesz może, kiedy wracasz?

  OdpowiedzUsuń
 53. Raptularz Zimnokrwistych to zbiór historii nieśmiertelnych wampirów, spisywanych przez przedstawicieli tej długowiecznej rasy w formie pamiętników. Akcja toczy się w najróżniejszych zakątkach Ayili, krainy w której żyją także wilkołaki oraz ludzie.
  Opowiadania pełne są pasji, namiętności, krwi, a wisienką na torcie jest kosmogonia wampirycznej rasy i wierzenia w pradawnych bogów.
  http://raptularz-zimnokrwistych.blogspot.co.uk/
  Zapraszam i pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 54. Przepraszam za spam.

  boski-konflikt.blogspot.com
  Bogowie są podobni do ludzi. Także się śmieją, kochają, nienawidzą i mszczą. Jednak oni nie mają zahamowań. Aby ocalić najdroższego przyjaciela potrafią zabić swoich towarzyszy, aby się zemścić zniszczą połowę świata.
  Można ich podzielić na dwie strony konfliktu: tą jasną i tą ciemną. Przynajmniej w teorii. Oni wszyscy, niezależnie od pochodzenia, są tacy sami. Nie należy im ufać. W praktyce, każdy dba tu tylko o siebie, o swoją pozycję i moc, nie przejmując się tym, że kogoś rani. Oczywiście istnieją wyjątki, lecz znikają one w morzu ambicji i żądzy władzy.
  Chciałabym wam opowiedzieć historię panteonów, historię bogów. Choć rozgrywała się ona tysiące lat wcześniej, ma wpływ na to, co dzieje się teraz. Bo bogowie nie wybaczają, nie zapominają. Ich rozgrywka trwa nadal, ale ważne są także ich pobudki. Nie wszystko jest tak jasne, jak się wydaje. Przeczytajcie, zrozumcie. Może to uratuje wam dziś życie, bo ciemność i chaos nadciągają.
  I spróbujcie im wybaczyć.

  Zapraszam,
  Mentrix

  OdpowiedzUsuń
 55. Być zwykłym człowiekiem - to odległe marzenie staje się dla młodej Penelopy mottem, dzięki któremu będzie w stanie przetrwać czas próby, jaki wyznaczyli jej Bogowie. Dręczona przez sny i wizję swojej niechybnej śmierci, ucieka przez wołaniami Najwyższych, którzy oczekują od niej czynów, jakich nie jest w stanie dokonać. Wplątana zostaje jednak w wojnę, którą wypowiedział sam Ares. I choć postanawia przywrócić swojemu życiu normalność zabraną przez jej matkę, Atenę, przeznaczenie wprowadza ją na zupełnie inną ścieżkę. Czy uda jej przezwyciężyć proroctwo i jak zakończy się wojna, której konsekwencje rozpoczną nową erę?
  GRANICA OLIMPU

  OdpowiedzUsuń
 56. Hej, zapraszam na moje nowe opowiadanie. Jakiś czas mnie nie było na blogosferze, więc ponownie szukam czytelników.
  Link: https://plaga-opowiadanie.blogspot.com
  Opis: Kiedy Plaga spustoszyła Ziemię, każdy musiał zadbać o siebie.
  Rodzina, przyjaciele, szkoła -
  To wszystko, co kiedyś było twoją codziennością, dziś przestało istnieć.
  To, co kiedyś wydawało się być przyszłością, straciło sens.
  Stoisz pośrodku niczego spoglądając na twarz rodziców - białą niczym kartka.
  Wspomnienia wywierają dziurę w twojej głowie.
  Jedyne, co możesz, to uciekać. Dopóki zaraza cię nie dopadnie.
  Oto jak upadł świat, który znasz.
  Gatunek: Science-Fiction

  Trochę dawno nie reklamowałam się i przyznam, że jestem w tym kijowa. Tak, czy siak w piątek pojawi się 1 rozdział, więc zapraszam.

  Chloe Skywalker

  OdpowiedzUsuń